13.07.2024

Загибель нацгвардійця у ДТП: суд залишив суддю Тандира під вартою до 2 червня – прокуратура

Загибель нацгвардійця у ДТП: суд залишив суддю Тандира під вартою до 2 червня – прокуратура
04.04.2024 14:52

Запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення застави продовжено до 2 червня 2024 року

Святошинський районний суд Києва продовжив запобіжний захід судді Олексію Тандиру у справі про смертельну аварію на блокпосту у травні 2023 року, – повідомила 4 квітня Київська міська прокуратура.

Запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення застави продовжено на 2 місяці – до 2 червня 2024 року.

Кореспонденти Суспільного повідомили, що адвокати просили суд змінити запобіжний захід на службу Тандира у війську, але суд відхилив прохання.

«Я звертався до громадських організацій, які зв’язувалися з частинами. І одна з них дала згоду. Це бойова частина у Ніжині», – сказав Тандир під час судового засідання.

У ніч на 26 травня в Києві на блокпосту голова Макарівського районного суду Київської області Олексій Тандир скоїв ДТП, внаслідок якої загинув 23-річний Вадим Бондаренко, який проходив строкову службу в Національній гвардії. Суддю підозрюють у порушенні правил безпеки дорожнього руху, керуванні транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого.

На початку серпня 2023 року працівники ДБР завершили досудове розслідування стосовно Олексія Тандира.

Одразу після ДТП під час засідання Вищої ради правосуддя (ВРП) Тандир заперечив, що перебував в стані алкогольного сп’яніння та не вживав напередодні. Водночас під час засідання Тандир визнав провину за збиття українського військовослужбовця та запевнив, що співпрацюватиме зі слідством.

Форум
TOP

Власть

Tags