13.07.2024

Через удар РФ на Харківщині загинув чоловік, ще двоє поранені: люди працювали на полі – ОВА

Через удар РФ на Харківщині загинув чоловік, ще двоє поранені: люди працювали на полі – ОВА
04.04.2024 14:01

Слід від удар міномета на полі у Харківській області, Україна, 1 липня 2022 року, фото ілюстративне

За уточненими даними, внаслідок російського обстрілу земельної ділянки у Харківському районі 4 квітня загинув фермер, ще дві людини госпіталізовані, повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«Внаслідок ворожого обстрілу земельної ділянки між селами Березівка та Коротич загинув 36-річний працівник агропідприємства. Також поранені 55 та 21-річні чоловіки – госпіталізовані», – вказано у повідомленні.

Синєгубов уточнив, що усі постраждалі в момент удару працювали на полі. Три сільгоспмашини – пошкоджені.

Раніше місцева влада повідомила, що російські війська обстріляли Харківський район, внаслідок якого загинув цивільний чоловік – він перебував під час удару у тракторі.

Близько 1:00 4 квітня російські війська «шахедами» атакували Харків. Повідомлялось про удари по приватних, так і багатоквартирних житлових будинках. За останніми даними місцевої влади, загинули четверо людей, серед них є троє рятувальників, які прибули за викликом на одну із адрес і зазнали повторного удару дронами. Також постраждали 12 людей, серед яких виявилася медсестра екстреної медичної допомоги, яка разом з бригадою прибула на місце подій для надання допомоги.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння атакують українські регіони, зокрема, Харківщину. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Форум
TOP

Власть

Tags