24.05.2024

Для дружби потрібно 20%: що не так з оточенням Олега Кіпера, та кому допомагала мама

Для дружби потрібно 20%: що не так з оточенням Олега Кіпера, та кому допомагала мама
01.04.2024 11:07

Олег Кіпер. Фото: Youtube

Ось, наприклад, колишній директор Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Юрій Чердинцев, який завдяки дружбі з головою Одеської військової адміністрації Олегом 20%, залишається безкарним за те, що віджав державний будинок у Приморському районі Одеси.

Про це стало відомо завдяки повідомленню в "Telegram"-овому каналі "Ірочка розповість...".

Олег Кіпер. Фото: Youtube

Олег Кіпер. Фото: Youtube

Йдеться про пам’ятку архітектури на Ольгіївській, 8. Раніше там знаходилося Головне управління юстиції міста Одеса, де Чердинцев свого часу був заступником начальника та відповідав за реєстраторів.

Цікаво те, що друг Олежі 20% відбив цю будівлю у бізнесмена Руслана Тарпана, що розшукується НАБУ (через ТОВ «Рестовратор»). Свого часу там також задіяли корупційні схеми, але Апеляційний суд просто скасував право власності.

Допомогла нашому герою мама – Людмила Василівна. Незважаючи на те, що вона вже багато років не з’являлася в Україні, десь у колишнього заступника голови обласної юстиції з’явилася її нотаріальна довіреність. На підставі сумнівного документа Чердинців поки що йдуть суди за будівлю, купує її за 117 тисяч гривень. А це три поверхи з підвалом, площею 357 квадратних метрів.

Публікація

Публікація "Ирочка расскажет", скріншот: Telegram

Публікація

Публікація "Ирочка расскажет", скріншот: Telegram

Блокування повернення державного майна розпочалося ще рік тому. Злі язички кажуть, що саме завдяки близьким відносинам Чердинцева та Кіпера заблокували справу за вкраденою будівлею на Приморському бульварі 7 (так звана напівциркульна будівля). Тоді всі матеріали передали із ДБР до поліції.

Класно коли у тебе в корєшах Олежа 20%. Скоро Ірочка розповість про близьку людину в оточенні Кіпера — Андрія Неугодникова.

Нагадаймо, позбавив материнських прав сотні українок: СБУ та НАБУ спіймали суддю, який "звільняв" чоловіків із ЗСУ за гроші.

Раніше повідомлялося, що під Одесою чиновники заробляють на могилах українських захисників: по 70 тисяч з пам’ятника.

Також, Королевській та Злочевському – напружитися: в ОАЕ заарештували Халіда Мусаєва, чекає на екстрадицію.
TOP

Власть

Tags