23.05.2024

У ЦПД попередили про дії РФ напередодні нового наступу до літа: "Запустять плеяду фейків"

29.03.2024 05:11
Читать на русском

У ЦПД попередили про дії РФ напередодні нового наступу до літа:

У ЦПД попередили про дії РФ напередодні нового наступу до літа: "Запустять плеяду фейків "

Російські окупанти розповсюджують дезінформацію про те, що ЗСУ не те, що "не здатні дійти до кордонів 1991 року, але навіть утримати те, що є".

Російські окупанти готують масштабну кампанію щодо дезінформації українців та дискредитації ЗСУ на тлі спроби нового наступу у травні-червні. Про це заявив керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко в ефірі проєкту "Тема з Мосейчук".

Він розповів, що загарбники прагнутимуть навіяти, що ЗСУ не те, що "не здатні дійти до кордонів 1991 року, але навіть утримати те, що є". Паралельно з цим можна чути й пропозиції щодо домовленостей.

Окупанти розповсюджуватимуть фейки про бунти в українській армії. За словами Коваленка, вони вигадують різні історії про бунти офіцерського складу проти нового головнокомандувача.

"Там дуже багата плеяда фейків", — пояснив фахівець.

За основу кампанії росіяни братимуть певні події на фронті та в тилу ЗСУ, "роздмухуватимуть" справжні масштаби завданих збитків. Коваленко звернув увагу на нещодавні удари по українських областях та оперативне поширення дезінформації щодо російських наступів.

"Удар КАБом по Харкову — за цим одразу ж хмара, що 350 тисяч, яких не існує, але які підуть до Харкова. Удар по Сумській області — за цією хмарою, що там є 100 тисяч людей якихось, які зберуться і підуть на Суми", — додав Коваленко.
TOP

Власть

Tags