24.05.2024

Російська атака на Дніпро: голова ОВА повідомив про пораненого

15.05.2024 16:56

Також, додав Сергій Лисак, атака пошкодила інфраструктурний об’єкт, адміністративну будівлю, притулок для тварин, житлові будинки, господарські споруди, авто та лінію електропередач

Очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак повідомив деталі щодо атаки російської армії на обласний центр 15 травня.

«У Дніпрі через падіння уламків збитої ворожої ракети загинули чоловіки 48 і 51 року. Є й постраждалий 63 років. Він лікуватиметься амбулаторно», – заявив він.

Також, додав Лисак, атака пошкодила інфраструктурний об’єкт, адміністративну будівлю, притулок для тварин, житлові будинки, господарські споруди, авто та лінію електропередач. Вона також спричинила кілька пожеж, які вже ліквідували.

Крім того, російські війська протягом дня атакували Нікопольський район дронами-камікадзе та артилерією, зазначив голова області. Були пошкоджені приватні будинки, спортклуб, мікроавтобус, вантажівка, газогін та лінія електропередач. За даними обласної влади, в цьому районі ніхто не постраждав.

Раніше стало відомо, що внаслідок російської атаки на Дніпро в середу загинули двоє людей, а також є поранені, хоча їхня кількість так стан не уточнювалися.

Форум
TOP

Власть

Tags