13.07.2024

У РФ "захист" нібито оскаржив арешт Василя Малюка: у СБУ відреагували, — ЗМІ

16.04.2024 05:30

У РФ

У РФ "захист" нібито оскаржив арешт Василя Малюка: у СБУ відреагували, — ЗМІ

У СБУ наголосили, що ані Василь Малюк, ані інші представники відомства не зверталися до жодних адвокатів для оскарження брехливих рішень російських судів.

Пресслужба Служби безпеки України в коментарізакликала сприймати будь-які заяви російської влади та судів щодо заочного арешту голови відомства Василя Малюка і нібито оскарження від його імені "вироку" в одному з московських судів виключно як прояв ворожих ІПСО.

"Ані СБУ, ні особисто Василь Малюк не зверталися до жодних адвокатів для оскарження брехливих рішень російських судів. Ця інформація повністю не відповідає дійсності. А "захист", який нібито подає апеляції від імені Голови СБУ, відповідно є частиною дискредитаційної кампанії з боку РФ", — повідомили в СБУ.

У відомстві також підкреслили, що всі заходи, які здійснює СБУ, повністю відповідають нормам національного та міжнародного законодавства.

"Оскарження" арешту Малюка: що говорять у РФ

У картотеці Басманного суду Москви на офіційному порталі судів загальної юрисдикції Москви йдеться, що рішення про заочний арешт начальника Служби безпеки України Василя Малюка нібито оскаржили.

Повідомляють, що "захист" подав апеляційну скаргу 15 квітня.

малюк, суд, москва queiqxeidzkiqqeant
TOP

Власть

Tags