25.07.2024

Збитки на 43 мільйона: Російські браконьєри масово грабують рибні багатства Азовського моря

Збитки на 43 мільйона: Російські браконьєри масово грабують рибні багатства Азовського моря
15.04.2024 11:16
риба,браконьєри

На окупованих територіях Херсонщини російські браконьєри масштабно грабують рибні багатства Азовського моря: збитки становлять понад 43 млн₴

"За даними пропагандистів РФ, обсяг грабунку водойми склав 35 тонн хамси, 186 кг азовського калкана та 60 кг глося. Продавати рибу злочинці планують як на території окупованої Херсонщини, так і в регіонах країни-окупанта", – сказано в повідомленні Державного агентства меліорації та рибного господарства України.

За вказаним фактом незаконного вилову водних біоресурсів Генічеським районним відділом поліції відкрито кримінальне провадження.

Збитки, нанесені рибному господарству України, розраховані Азовським рибоохоронним патрулем Держрибагентства і склали понад 43 млн грн (без урахування шкоди за незаконний вилов азовського калкана та глося).

"Це лише один з багатьох випадків завданої шкоди окупантами в Азовському морі, загальний масштаб знищення цінної риби у водоймі набагато більший", – зазначили в агентстві.

Наразі Азовський рибоохоронний патруль спільно з іншими правоохоронними органами продовжують відстежувати факти незаконного вилову риби браконьєрами РФ у басейні Азовського моря.
TOP

Власть

Tags