13.07.2024

Сина ексфорварда «Шахтаря» звинувачують у груповому зґвалтуванні студентки

14.04.2024 11:27

Сина ексфорварда «Шахтаря» звинувачують у груповому зґвалтуванні студентки

Сина ексфорварда «Шахтаря» звинувачують у груповому зґвалтуванні студентки

Маттіа Лукареллі, який є сином знаменитого футболіста Крістіано Лукареллі, звинувачується в сексуальному насильстві над американською студенткою, повідомляє Il Giorno. Крістіано Лукареллі виступав за донецький "Шахтар" з 2007 по 2008 роки, зігравши у 12 матчах та забивши 4 голи. 24-річний Маттіа Лукареллі до кінця минулого року грав у "Ліворно" на позиції лівого захисника.

13 квітня прокурорка Мілана зажадала дати 3 роки та 6 місяців в’язниці для Маттіа, його ексодноклубника Федеріко Аполлоні, а також їхніх трьох друзів, які підозрюються у злочині.

Згідно з розслідуванням, проведеним Flying Squad, інцидент стався наприкінці березня 2022 року. П’ятеро згаданих молодих людей познайомилися з дівчиною в одному з нічних клубів Мілана. Пізніше постраждалу привезли до квартири Лукареллі-молодшого, де знущалися з неї.

Син ексфорварда  dqdiqhiqqeidzdant

Відповідно до токсикологічного та психологічного звіту, поданого групою консультантів, призначених прокуратурою, стан молодої жінки тієї ночі характеризується як "безвільний". Водночас експерти дійшли висновку, що дівчина була притомна і не давала згоди на інтимний акт. На думку експертів, рівень алкоголю в її крові був нижчим за 0,5, що дозволяє керувати автомобілем.

Син ексфорварда

Аполлоні та Лукареллі були заарештовані та поміщені під домашній арешт у січні 2023 року, а потім, у червні того ж року, звільнені. Сьогодні виступила перша група захисту, яка вимагала винести виправдувальні вироки. Вердикт суду футболісти дізнаються 12 червня.

Син ексфорварда
TOP

Власть

Tags