24.07.2024

У ЗСУ показали роботу Bradley на полі бою під Авдіївкою

13.04.2024 19:23

У ЗСУ показали роботу Bradley на полі бою під Авдіївкою

У ЗСУ показали роботу Bradley на полі бою під Авдіївкою

Бійці 47 окремої механізованої бригади показали американську БМП Bradley на полі бою під Авдіївкою. Українські захисники назвали Bradley поважною машиною, яку вороги "бояться та ненавидять".

"Машина, яка демонструє свою приголомшливу бойову ефективність. Bradley – це не просто БМП, яка доставляє бійців до позицій. Вона виявляє, знищує цілі та забезпечує потужну вогневу міць для підтримки піхоти", – розповіли в 47 ОМБр.

Bradley – основна бойова машина піхоти на озброєнні США. Отримала власну назву на честь легендарного американського генерала часів Другої світової війни Омара Бредлі. БМП не лише призначена для забезпечення транспортування мотопіхоти на полі бою, але й для ведення бою.

Bradley іноді називають маленьким танком. Основу комплексу озброєння БМП становить 25-мм автоматична гармата М242, причому гармата може стріляти чергами по 500 постр./хв. Її снаряди на дистанції 1000 м пробивають гомогенну сталеву броню товщиною 66 мм.

З гарматою спарений 7,62-мм кулемет М240С, а з лівого боку башти є двозарядна протитанкова ракетна пушка BGM-71 Tow.

47-ма окрема механізована бригада "Маґура" добре відома ворогу. Навесні 2022 року був створений батальйон з цивільних добровольців , який вже влітку брав участь у боях біля Вуглегірської ТЕС. Восени 2022 року батальйон було розширено до штурмового полку, а вже у листопаді – до бригади.

Саме 47 ОМБр у 2023 році проривала російську оборону на Запоріжжі від Оріхова і Малої Токмачки вздовж лінії фронту у напрямку міста Токмак. Російські військові облаштували декілька ліній оборони та встановили на шляху наступу українських сил безліч мінних полів, також по українських силах наносила удари авіація противника. І хоча їм протистояв батальйон 291-го московського спецназу, у серпні українські воїни зайшли в Роботине.

 qhtixhiqteiuhant
TOP

Власть

Tags