24.07.2024

Михайло Подоляк назвав дві проблеми, які створюють стимул для Росії

13.04.2024 13:34

Михайло Подоляк назвав дві проблеми, які створюють стимул для Росії

Михайло Подоляк назвав дві проблеми, які створюють стимул для Росії

Нині існують дві головні проблеми, які надають Росії стимулу у війні проти України.

Про це повідомляється в Twitter радника глави Офісу президента Михайла Подоляка.

"Наразі є дві ключові проблеми. І те, й інше явно стимулює Росію... продовжувати тиск", — написав він.

Два key (indirect military) єправим правом. Both clearly incentivize Russia... to keep up the pressure.

Першим: артеріальні арми шорти, що Україна є experimenting. Цей шорти є створений в першу чергу по вертикалі між словами з усіх і їх логістичне…

— Михайло Подоляк (@Podolyak_M) April 13, 2024

Перша проблема

Першою проблемою Подоляк називає штучний дефіцит озброєння, який відчуває Україна, що створюється, насамперед, розривом між словами союзників та їхнім логістичним небажанням вирішувати проблему.

"На це є кілька причин. Так само існує суттєвий розрив між ефектними словами про санкції та зростаючою сегментарною торгівлею з РФ, що дає їй змогу мати стабільний військовий ресурс", — пояснив він.

Друга проблема

Другою проблемою, на думку Подоляка, є постійні докладні розповіді про те, що Росія тисне в тому чи іншому напрямку, що вона проводить великомасштабні концентрації та посилює напади і що в неї є локальні переваги, причому робиться це "з максимально депресивним та приреченим підтекстом, з максимальним деморалізуючим ефектом".

"Роблять це не тільки на західних медіаплатформах, а й на внутрішньому (військово-аналітичному) ринку. Знання оперативної обстановки, розуміння того, що і як змінювати/поліпшувати/реагувати, вимагають обов’язкового виходу в ефір та руйнування психічного стану суспільства?" — задається риторичним питанням він.
TOP

Власть

Tags