25.07.2024

ЗСУ: вночі сили ППО збили всі «шахеди» і 4 керованих ракети

14.04.2024 07:53

Війська РФ вночі атакували Україну керованими ракетами С-300 / С-400 та «шахедами», розповів командувач Повітряних Сил ЗСУ Микола Олещук

Війська РФ вночі атакували Україну керованими ракетами С-300 / С-400 та «шахедами», розповів командувач Повітряних Сил ЗСУ Микола Олещук.

«У ніч на 14 квітня 2024 року російські окупанти атакували 10-ма ударними безпілотниками типу Shahed-131/136 з Курської області РФ, а також чотирма зенітними керованими ракетами С-300/С-400 з окупованої частини Донецької області», – повідомив командувач .

Олещук сказав, що «всі 10 дронів захисники збили на Харківщині».

«Всі «шахеди» збиті в Харківській області зенітними ракетними підрозділами Повітряних Сил та мобільними вогневими групами Сил оборони України», – заявив командувач.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони.

Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні цього тижня повідомила, що в березні 2024 року в Україні було вбито або поранено щонайменше 604 цивільні особи, що на 20 відсотків більше, ніж у лютому. За повідомленням, у березні внаслідок російської агресії загинули або були поранені щонайменше 57 дітей – це вдвічі більше, ніж у лютому.

«Зростання кількості жертв серед цивільного населення в березні відбулося переважно через атаки російських збройних сил із застосуванням ракет і боєприпасів по всій території України, а також збільшення кількості повітряних бомбардувань поблизу лінії зіткнення», – йдеться у звіті.

В ООН також верифікували дані про загибель в Україні 10 810 цивільних людей, поранення 20 556 – від початку повномасштабного вторгнення РФ. В організації припускають, що кількість жертв серед цивільних осіб є набагато вищою.

Москва, попри докази і свідчення, з початку повномасштабного вторгнення заперечує обстріли цивільних в Україні.

Форум
TOP

Власть

Tags