23.05.2024

Уряд закликає українців не поширювати інформацію про стан енергосистеми (ЗАЯВА)

Уряд закликає українців не поширювати інформацію про стан енергосистеми (ЗАЯВА)
31.03.2024 15:34

Українців, представників влади та приватних компаній закликають не розповсюджувати інформацію про стан енергетичної системи на тлі масованих атак Росії.

Про це йдеться у відповідній заяві Міністерства енергетики 29 березня.

У Кабміні звернулися до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, державних і приватних підприємств, компаній, представників ЗМІ, експертів, а також громадян України. Через активізацію обстрілів українців просять:

  • не озвучувати публічно (в ефірах телеканалів та радіоефірах, у ЗМІ, соцмережах) детальну інформацію щодо наслідків ударів;
  • не називати конкретні об’єкти влучань;
  • не надавати деталі про конкретні об’єкти і прив’язки до місцевості, куди було або не було влучання;
  • не уточнювати кількість влучань і місця влучань;
  • не надавати інформації в конкретних цифрах і показниках – щодо відключень, дефіциту електроенергії тощо.

Міненерго наголошує, що «розголошення цієї інформації несе загрозу, оскільки розвідка ворога працює за відкритими джерелами інформації».

«Не надавайте ворогу цінної інформації, яку він обов’язково буде використовувати для подальшого координування своїх дій і планування нових атак», – закликали українців у Міненерго.

Раніше, у ніч проти 29 березня, під час масованої комбінованої атаки сили РФ вкотре вдарили по енергетичних об’єктах. За даними Повітряних сил ЗСУ, українська протиповітряна оборона знищила 84 російські повітряні цілі з 99.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Вгорі: українські сили ППО перехоплюють іранський дрон Shahed під час російської атаки на Київ, 30 травня 2023 року

«Аргумент»
TOP

Власть

Tags