28.05.2024

«Україна наближається до небезпечного періоду», – Politico

27.03.2024 11:31
Читать на русском

«Україна наближається до небезпечного періоду», – Politico

«Україна наближається до небезпечного періоду », – Politico

Аналітики вважають, що РФ може скористатися "вікном" на тлі "нестачі живої сили та боєприпасів".

Україна наближається до найнебезпечнішого періоду з того часу, як українські захисники обороняли Київ на початку повномасштабного вторгнення. Про це повідомляє Politico.

Країна нібито перебуває у загрозливій ситуації через жорсткий дефіцит боєприпасів на фронті та побоювання влади посилити мобілізацію.

"Виникає питання: чи перебуває країна під загрозою втратити себе", – міркують у матеріалі.

Регулярно зазначається, що Захід передає Україні зброю лише стільки, скільки потрібно для того, щоб країна витримала і не програла російському диктатору. У той же час цієї зброї недостатньо, щоб виграти цю війну.

"Я пам’ятаю нашу розмову в Пентагоні ще у квітні 2022 року, коли ми благали їх почати навчати наших пілотів на літаках F-16. Зараз пілотів готують із запізненням", – сказала депутат Іванна Клімпуш-Цинцадзе.

Крім того, США так і не ухвалили рішення про надання Україні великого пакету військової допомоги на суму 60 мільярдів доларів. ЄС намагаються компенсувати колосальну нестачу артилерійських снарядів, але це відбувається з неймовірним запізненням.

"Україні відчайдушно не вистачає не лише боєприпасів та зброї – сплеск патріотичного запалу, коли пункти вербування були переповнені добровольцями, зменшився, оскільки війна триває вже третій рік. Зараз Україна намагається закликати людей на полі бою, яке пожирає її солдатів", – йдеться у статті.

На Заході вважають, що українська влада нібито бояться посилювати мобілізацію через можливі політичні наслідки.

"Закон про мобілізацію застряг у парламенті місяцями, оскільки Зеленський, парламент та Міноборони продовжують перекладати відповідальність. Але з огляду на..., що Путін, як повідомляється, планує мобілізувати набагато більше після свого фіктивного переобрання, годинник цокає", — попереджають аналітики.

Польський військовий експерт Конрад Музика вважає, що для Москви з’явилося вікно можливостей на тлі "нестачі живої сили та артилерійських боєприпасів", що "не дозволить українцям проводити ефективні оборонні операції".
TOP

Власть

Tags