25.07.2024

Повістка журналісту «Слідства.Інфо»: Офіс генпрокурора відкрив провадження

Повістка журналісту «Слідства.Інфо»: Офіс генпрокурора відкрив провадження
08.04.2024 12:15

Справу відкрили за фактом ймовірного зловживання службовими повноваженнями та перешкоджання професійній діяльності журналістів співробітниками Служби безпеки України та територіального центру комплектування

Офіс генерального прокурора відкрив кримінальне провадження через повідомлення про спробу вручити повістку журналістку «Слідства.Інфо» – про це відомство заявило 8 квітня.

«У зв’язку з інцидентом, що мав місце під час вручення повістки журналісту Слідство.інфо, Офіс Генерального прокурора вніс відомості до ЄРДР», – повідомляє пресслужба ОГП.

Справу відкрили за фактом ймовірного зловживання службовими повноваженнями та перешкоджання професійній діяльності журналістів співробітниками Служби безпеки України та територіального центру комплектування.

Досудове розслідування доручили Головному слідчому управлінню Державного бюро розслідувань.

Раніше «Слідство.Інфо» заявило, що працівник СБУ міг давати вказівки представникам Територіального центру комплектування і соцпідтримки щодо вручення повістки журналісту видання Євгену Шульгату. Проєкт пов’язує це з недавнім розслідуванням журналіста про майно сім’ї голови департаменту кібербезпеки СБУ Іллі Вітюка.

Об’єднання журналістів провідних українських медіа й експертів медійних організацій «Медіарух» закликало відкрити кримінальне провадження щодо співробітників СБУ і ТЦК через інцидент.

У СБУ в коментарі Радіо Свобода заявили, що вивчають інформацію, оприлюднену редакцією «Слідство.Інфо» 6 квітня.

Форум
TOP

Власть

Tags