13.07.2024

У СБУ кажуть, що «запобігли замаху» на голову Херсонської ОВА

13.04.2024 07:34

Василь Малюк повідомив, що «відомство постійно протидіє проникненню ворога на об’єкти критичної інфраструктури, локації підприємств ОПК»

У Службі безпеки України кажуть, що «запобігли замаху» на начальника Херсонської ОВА Олександра Прокудіна.

«Місцевий мешканець Херсона був затриманий 10 квітня. Він організовував разом з ворожими спецслужбами замах на Прокудіна», – повідомив голова відомства Василь Малюк під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, передає Дзеркало тижня.

За його словами, «з глибини 12 км був запущений новий зразок ворожого fpv-дрона, зрадник безпосередньо на місці здійснював візуальне спостереження і коригував вогонь по автівці Прокудіна».

«Все це вдалося задокументувати. Він затриманий на стадії завершеного замаху. Ворожий дрон, за рахунок наших РЕБів, посаджений своєчасно», – зазначив голова СБУ.

Він також повідомив, що «відомство постійно протидіє проникненню ворога на об’єкти критичної інфраструктури, локації підприємств ОПК».

«З крайніх реалізацій – затриманий агент ФСБ у Дніпрі, який знімав на телефон ТЕС і готував відповідні удари. Разом з колегами з внутрішньої безпеки Нацполіції затримали колишнього міліціонера на Запоріжжі, який дуже тісно працював по об’єктах ОПК. Затримано декількох співробітників «Укрзалізниці» які надавали інформацію ворогу, щодо логістичних переміщень зброї і засобів ураження», – сказав Малюк.

Форум
TOP

Власть

Tags