13.07.2024

Російські літаки скинули ще п’ять авіабомб на Бєлгородську область

08.04.2024 10:21

Російські літаки скинули ще п’ять авіабомб на Бєлгородську область

Російські літаки скинули ще п’ять авіабомб на Бєлгородську область

Російські літаки знову скинули п’ять авіабомб на Бєлгородську область. Це вже 21 випадок за останні 3 тижні.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Так, 1 квітня ФАБ-500 виявили у Ракитянському районі, однак місцевих мешканців не евакуювали, і постраждалих не було.

2 квітня дві ФАБ-500 виявили у селі Глотове. 3 квітня за два кілометри від села Кропивне знайшли ФАБ-250, а 4 квітня ФАБ-250 виявили у районі села Козичове. Усі боєприпаси було вже знищено.

Загалом протягом останніх трьох тижнів відомо про 18 авіабомб, які російські літаки скинули на Бєлгородську область. Місцева влада вважає за краще це приховувати, а коли це стає неможливим, вони описують це як "нештатний схід боєприпасів". Однак точних відповідей на питання, чому це відбувається, поки немає.

Раніше у Міністерстві оборони Великої Британії вказали, що неможливо підтвердити, чи зумовлені такі інциденти недоліками у процедурах озброєння літаків перед вильотом чи помилками екіпажу під час місій. Ймовірно, це поєднання обох факторів. Збільшення частоти таких випадків, ймовірно, свідчить про втому повітряного та наземного персоналу на фронті в Росії, а також про недостатню підготовку.

Російські літаки скинули ще п’ять авіабомб на Бєлгородську область: з’явились подробиці  qkxiqdxiqdeihrant
TOP

Власть

Tags