24.07.2024

Сирський каже, що російські війська отримали завдання захопити Часів Яр до 9 травня

14.04.2024 08:30

Вище російське воєнне керівництво поставило задачу своїм військам захопити Часів Яр до 9 травня, каже Олександр Сирський

Вище російське воєнне керівництво поставило задачу своїм військам захопити Часів Яр до 9 травня, розповів головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський.

«Працював на іншому, дуже важливому та небезпечному напрямку. Ворог також зосереджує зусилля для прориву нашої оборони західніше Бахмута, виходу до каналу Сіверський Донець – Донбас, оволодінні населеним пунктом Часів Яр, створенні умов для подальшого просування до Краматорської агломерації», – наголосив Сирський.

Він підкреслив, що «реалізації планів росіян заважає героїчна оборона бригад, які буквально «вгризлися» в землю, стримуючи щоденні атаки ворога».

«Використовуючи чисельну перевагу та різноманітні мотиваційні чинники, у тому числі і розстріли, окремі групи піхоти противника вийшли до мікрорайону «Новий», але були знищені ударами FPV-камікадзе та вогнем артилерії», – повідомив генерал.

Разом з тим, заявив Сирський, «загроза залишається актуальною, з урахуванням того, що вище російське воєнне керівництво поставило завдання своїм військам захопити Часів Яр до 9 травня».

5 та 9 квітня аналітики проєкту DeepState повідомили про просування військ РФ у Часовому Яру, східніше Часового Яру та у Богданівці на північний схід від містечка.

Аналіз зведень Генерального штабу ЗСУ за тиждень свідчить про концентрацію сил та засобів агресора саме на цій ділянці фронту: 156 штурмів на Бахмутському та 159 на Новопавлівському напрямках.

Форум
TOP

Власть

Tags