25.07.2024

Сирський: «ситуація на сході загострилась, росіяни йдуть у штурми з технікою»

13.04.2024 08:27

Ситуація на східному фронті «загострилася останніми днями», розповів головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський

Ситуація на східному фронті «загострилася останніми днями», розповів головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у телеграмі.

Головком зазначив, що «наступальні дії росіян активізувалися після проведення в Росії президентських виборів».

«Ворог активно атакує наші позиції на Лиманському, Бахмутському напрямках штурмовими групами при підтримці бронетехніки. На Покровському напрямку намагається прорвати нашу оборону використовуючи десятки танків та БМП», – повідомив Сирський.

За його словами, «суха погода сприяє використанню броньованої техніки на фронті, погода зробила танкодоступною більшу частину відкритих ділянок».

«Попри значні втрати, противник нарощує зусилля шляхом застосування нових підрозділів на бронетехніці, завдяки чому періодично добивається тактичного успіху», – наголосив головнокомандувач.

Раніше, 5 та 9 квітня, аналітики проєкту DeepState повідомили про просування військ РФ у Часовому Яру, східніше Часового Яру та у Богданівці на північний схід від містечка.

Аналіз зведень Генерального штабу ЗСУ за тиждень свідчить про концентрацію сил та засобів агресора саме на цій ділянці фронту: 156 штурмів на Бахмутському та 159 на Новопавлівському напрямках.

Форум
TOP

Власть

Tags