13.07.2024

У Києві жінка за 6 тисяч доларів обіцяла ухилянтові оформити його "волонтером" для виїзду за кордон

06.04.2024 15:31

У Києві жінка за 6 тисяч доларів обіцяла ухилянтові оформити його

У Києві жінка за 6 тисяч доларів обіцяла ухилянтові оформити його " волонтером " для виїзду за кордон

У Києві правоохоронці викрили жінку, яка, по даним слідства, обіцяла чоловікові організувати виїзд за кордон волонтером. Свої послуги зловмисниця оцінила у 6 тисяч доларів США.

Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної прокуратури. Підозрюваній загрожує до 9 років позбавлення волі.

"За матеріалами слідства, підозрювана пропонувала посприяти у фіктивному оформленні чоловіка волонтером у благодійній організації, що отримує гуманітарну допомогу із закордону. Вона обіцяла домовитися про те, що благодійна організація подасть листа до обласної військової адміністрації з проханням погодити дозвіл на виїзд "волонтера" за межі України та посприяти у внесенні відомостей щодо нього у систему "Шлях". Також вона надавала інструкції, як потрібно буде поводитися та що говорити при перетині кордону", – розповіли у пресслужбі.

За такою схемою жінка обіцяла переправити через державний кордон України 24-річного чоловіка, з яким раніше була знайома. Вартість своїх послуг вона оцінила у 6000 доларів США.

За фактом організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України відкрито кримінальне провадження, а зловмисниці повідомили про підозру.
TOP

Власть

Tags